WYCIECZKA DO WITOLDZINA
 
          Jesteśmy zauroczeni gościnnością Gospodarzy "Świata zwierząt". Zwierzęta hodowlane cudowne. Dzieciom podobały się młode, dwudniowe kurczątka. Wspominają króliczki i sarenkę. Kolorowe ptaki biły swoim złotem, a kaczuszki prezentowały się bardzo elegancko. Najśmieszniejsze zdjęcia to te, z porożem danieli. Widzieliśmy poroże z kilku lat. Maluszki karmiły daniele suchym chlebem, co sprawiło im wiele radości. Starszaki nie były gorsze i karmiły kozy. Niezapomnianą atrakcją była przejażdżka wozem - pan, który powoził był bardzo uśmiechnięty i cierpliwy. Las wydał się ciekawy i bardzo kolorowy w majowej zieleni. Po przyjeździe podziwialiśmy ognisko, które swoim zapachem roztaczało się nad łąką.
Dzieci po obejrzeniu zwierząt, doczekały się najważniejszej atrakcji - jazdy na kucyku. Każdy przedszkolak dumnie na nim jechał. 
Oczywiście nie zabrakło czasu na przekąskę. Przedszkolaki zajadały ze smakiem prowiant z przedszkola. W ciągu całego dnia była też przerwa na "Małe, co nie co" z domowego plecaka.
Dużą radość sprawił dzieciom plac zabaw, mnóstwo zabawek i sprzętu sportowego.
Chłopcy nie chcieli opuszczać lepianki i szałasu w lesie.