ŻEGNAJ PAŹDZIERNIKU!

          Podczas zabaw w ogrodzie przedszkolnym Biedronki obserwowały zmiany zachodzące jesienią w przyrodzie. Korzystały z pięknej październikowej pogody zwracając uwagę na piękny koloryt krajobrazu i bogactwo różnych gatunków drzew.

Wszystkie zebrane skarby (liście, kasztany, orzechy, żołędzie) Biedronki przechowują w sali, a następnie tworzą z nich zbiory i klasyfikują. Zbieranie, segregowanie i układanie rytmów z materiału przyrodniczego to dla grupy wspaniała zabawa. Prace plastyczne „Jesienne drzewa” wykonane metodą stemplowania ozdabiały przedszkolną szatnię.

W tym miesiącu Biedronki wezmą udział w ważnym wydarzeniu, dlatego sumiennie ćwiczą swój występ, aby jak najlepiej się zaprezentować, 10 listopada o godzinie 15:00 odbędzie się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców Biedronek.

Październik pożegnaliśmy wspaniałą zabawą, dzięki której poznaliśmy tradycję związaną z obchodami święta Halloween. Kolorowe stroje, świetne konkurencje a także cudowna atmosfera, to wszystko sprawiło, że tego dnia  mieliśmy dzień pełen wrażeń i emocji. Biedronki  latały na miotle, zamieniły się w mumię a także wykonały własną latarenkę- dynię.