DRODZY RODZICE BIEDRONEK!

          Serdecznie witam w naszym Przedszkolu Fabryka Fantazji! To dla mnie ogromny zaszczyt móc wspierać we wszechstronnym rozwoju Państwa dzieci. Chciałabym, aby każde dziecko poczuło się częścią naszego przedszkola, aby znalazło przyjaciół i potrafiło w zgodzie bawić się i pracować z innymi przedszkolakami.
Zarówno dzieci jak i Państwo jesteście dla mnie bardzo ważni. Osiągnięcie sukcesu zależy w dużej mierze od wypracowania dobrych relacji między Państwem a naszą placówką. Liczę na współpracę, która zaowocuje znaczącą zmianą  w rozwoju Waszych pociech.
Zawód nauczyciela i obowiązki z tym związane traktuję z dużą powagą i dbałością. Jestem świadoma roli jaką odgrywam będąc współodpowiedzialną za proces nauczania i wychowania Państwa dzieci.
Mam nadzieję, że w tym roku przedszkolnym każda Biedroneczka wyrośnie na samodzielnego i zdolnego przedszkolaka :-)

 

Wychowawczyni Grupy.