CO? GDZIE? KIEDY? - INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY SOWY 

  1. W piątek 13 października nasza grupa przygotowuje niespodziankę dla wszystkich pracowników przedszkola z okazji Dnia Nauczyciela. Bardzo proszę na piątek przygotować dla dziewczynek białe koszulki i białe rajstopki, a dla chłopców białe koszulki i spodnie czarne lub granatowe (wymienione elementy ubioru proszę pozostawić w szatni).

  2. W poniedziałek 16 października na zajęciach będziemy wykonywać owocową "Sówkę". Bardzo proszę na poniedziałek przygotować dla dziecka (1 gruszkę, 1 kiwi, 4 winogrona zielone, 4 winogrona czerwone).

  3. 17 października tj. wtorek na godz. 16:45 zapraszamy wszystkich Rodziców na wspólną zabawę z okazji Dnia Latawca - wspólnie z dziećmi będziemy wykonywać kolorowe latawce. Serdecznie zapraszamy.

  4. W czwartek 19 października planowany jest wyjazd do Nadleśnictwa Babki - Łękno. W programie przejście ścieżki edukacyjnej, zabawy dydaktyczne z okazji Dnia Drzewa oraz zabawy z latawcami, odwiedzimy nasze drzewo, które posadziliśmy dwa lata temu .W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych wyjazd może być odwołany i przeniesiony na marzec. Koszt wyjazdu 27 zł płatny do wtorku 17.10 u wychowawców. Szczegółowy plan wyjazdu podamy w piątek. Zgody na wyjazd do podpisu w szatni.

  5. Informujemy Rodziców, że na 29 listopada zarezerwowane są bilety na rewię na lodzie (jest to przedstawienie na które mieliśmy się wybrać lecz z powodu remontu Areny zostało odwołane).