GRUDNIOWE ZABAWY W GRUPIE "MISIE"
 
          Miesiąc grudzień minął nam przede wszystkim na tematyce świątecznej i przygotowaniach do Jasełek. Poznaliśmy świąteczne tradycje, zwyczaje. Każdego dnia spotykaliśmy się przy kalendarzu adwentowym. W grudniu poznaliśmy tez pracę listonosza, wiemy jak napisać list.
Przygotowując się do Jasełek poznaliśmy wiele kolęd oraz piosenek świątecznych i zimowych. Wytrwale braliśmy udział w próbach, żeby opanować scenariusz. Nasze Jasełka obejrzeli rodzice oaz uczniowie klasy Ib z SP80. Udaliśmy się również z wizytą do szkoły i mieliśmy okazję oglądać Jasełka klasy Ia. W ramach podziękowań wręczyliśmy im koszyczek pierników, które piekliśmy na początku grudnia w przedszkolu.

Za nami pierwsza Noc Mikołajkowa w przedszkolu. My dzielne Misie bez problemu pożegnaliśmy rodziców. Po kolacji udaliśmy się do szatni wyczyścić nasze buty. Umyliśmy buzie, ręce i żeby i wskoczyliśmy pod kołdrę. Wysłuchaliśmy świątecznych bajek i zasnęliśmy... rano czekała na nas przy kominku niespodzianka od Mikołaja.

22 grudnia obejrzeliśmy Jasełka w wykonaniu naszych kolegów i koleżanek z grupy „Sowy”. Po występie odwiedził nas gwiazdor i wręczył nam prezenty.

 

ZAPROSZENIE NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE "MISIE"

Serdecznie zapraszamy nasze kochane Babcie i kochanych Dziadków na Jasełka, które zaprezentujemy 17.01.2018 o godz. 15:00.