MISIE WITAJĄ PO WAKACJACH

Misie świetnie się bawią już od pierwszego dnia w przedszkolu :-). Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego wzięliśmy udział w „Pirackiej imprezie”. Doskonale bawiliśmy się wraz z innymi dziećmi w ogrodzie przedszkolnym. W naszej sali pojawiły się nowe kącik i- kącik matematyczny, plastyczny, kącik gier i układanek. Można u nas bawić się w kąciku lalek, kuchennym, kąciku samochodów, klocków, maskotek. Świetnie bawimy się w kąciku teatralnym, a w kąciku książek każdy znajdzie coś dla siebie :-).
Poprzez zabawę utrwalamy liczenie, kolory. Poznaliśmy świetną piosenkę o kolorach. Korzystając z pogody spędzamy czas na placu przedszkolnym. A ponieważ misie nie są leniuchami - dużo czasu poświęcamy za zabawy ruchowe i gimnastykę! W naszej sali można podziwiać już pierwsze prace plastyczne.

W czwartek w naszym przedszkolu będzie nagrywany film promujący nasze przedszkole - Fabrykę Fantazji. W tym dniu przychodzimy w żółtych t-shirtach. Prosimy dodatkowo o przyniesienie białego t-shirtu i pozostawienie go w szatni. Przypominamy o przyniesieniu szczoteczki, pasty,kubka do mycia zębów.