TO MY ZAJĄCZKI

          Jesteśmy już o rok starsi i z grupy małych „Wróbelków” staliśmy się grupą 4 i 5 -letnich „Zajączków”. Naszymi przewodnikami po otaczającym świecie są: Pani Iwona i Pan Cezary. Znamy już nasze przedszkole i naszych wychowawców. Teraz przyszedł czas na nowe wyzwania i dalsze poznawanie świata. W trakcie zajęć skupiamy uwagę na przekazywanej przez naszych wychowawców wiedzy związanej z bliższym i dalszym poznawaniem świata. W trakcie zajęć rozwijajmy naszą komunikatywność, koncentrację oraz
kreatywność. W każdej sytuacji jesteśmy czynnymi uczestnikami zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Będąc w przedszkolu korzystamy z różnego rodzaju zajęć rozwijających i kształtujących naszą wiedzę i umiejętności. Uczymy się j. angielskiego, czynnie uczestniczymy w zajęciach kształtujących naszą wrażliwość muzyczną.

Dyrekcja i wychowawcy dają nam możliwość rozwijania naszych talentów poprzez zajęcia z ceramiki, judo, piłki nożnej oraz robotyki. A do naszych ulubionych zajęć należą zabawy na placu zabaw oraz wycieczki umożliwiające nam zdobycie wiedzy poza terenem przedszkola, ponieważ młode zajączki ciekawe są świata. 

Z wyrazami szacunku 
Cezary Kaszubowski